ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ:

1. Перерахунок щомісячної надбавки за особливості проходження служби окремим категоріям військовослужбовців. починаючи з 30.08.2017 року.
2. Стягнення з Військових частин індексації грошового забезпечення.
3. Стягнення з Військових частин грошової компенсації за невикористані дні додаткової відписки, як учаснику бойових дій.
4. Стягнення з Військових частин середньомісячного заробітку за весь час затримки при звільненні.
5. Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві.
6. Виплата одноразової грошової допомоги при звільнені військовослужбовців.
7. Отримати власне житло від Збройних Сил України або грошову компенсацію є чи не головним соціальним чинником для армійців.

ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми - це команда професіоналів у сфері пенсійного та соціального забезпечення, нашими основними перевагами є - високі стандарти якості наданих послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, вибір нестандартних рішень і, головне, гарантія результату.

НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Кількість виграних справ у судах становить понад 95%. Ретельне вивчення питання, уважний підхід та професіоналізм команди юристів дозволяє досягти таких гарних результатів та довіру клієнтів.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Можемо допомогти у вирішенні вашого питання навіть якщо у вас немає можливості до нас приїхати, в такому випадку ми пропонуємо вам допомогти в онлайн режимі.

Професіоналізм

Наші фахівці кращі в своїй справі

Відповідальність

Наш головний актив - довіра клієнтів.

Продуктивність

Безперервна юридична практика

Підтримка

Підтримка клієнтів 24/7

Контакти

  • Україна, м. Запоріжжя, вул.Карпенко-Карого, 17 а оф.3
  • Україна, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 158 оф.66
© АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЕДНАННЯ «КОМПАНІЯ «ДОВІРА»